Миття вікон після ремонту (Львів)

Миття вікон після ремонту є дуже клопітка робота і займає багато часу. В основному в новобудовах ставлять білі або коричневі пластикові вікна. На рамах вікон зазвичай після ремонту присутні частинки цементу, гіпсу, фарби. Вікна потрібно мити не тільки ззовні та з середини приміщення, а також потрібно приділити увагу під час миття внутрішній частині рами вікна, де вікривається вікно. Дрібний пил потрібно ретельно видилити з корпусу вікна а також навколо механізму закривання вікна, це сприятиме довшій роботі віконного мехінізму.

advice1

Чистити скло вікон після ремонту потрібно чистити за допомогою професійних
скребків для чистки скла. Скребок чистячи скло не залишає подряпини на склі. Тому ми збережемо якість вашого скла.

Якщо ж Ви користуєтеся послугами клінінгової компанії, Ви отримуєте дійсно професійну чистоту та блиск. Адже чистка таких поверхонь потребує дійсно якісних професійних засобів, обладнання та спеціально навченого персоналу.
Скориставшись послугами клінінгової компанії «Прибирач», Ви отримуєте бездоганно чисті вітрини, вікна та вивіски за короткий термін, отримуєте задоволення від результату та опиняєтеся ще на один крок попереду конкурентів!

Для замовлення послуг «Миття вікон після ремонту» у Львові, телефонуйте за номером +38 (095) 826-96-96 або пишіть на електронну пошту info@prybyrach.com.ua

миття вікон чистка після ремонту львів